PRACA

Stanowisko:

Copywriter

Miejsce:

Łódź lub Praca Zdalna

Opis stanowiska:

Pisanie tekstów na wskazane tematy.

Wymagania:

  • dobra organizacja czasu pracy
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • obsługa komputera
  • umiejętność wyszukiwania informacji
  • sprawne posługiwanie się edytorem tekstu (LibreOffice, Google Doc)

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość GIMPa
  • znajomość zagadnień związanych z pozycjonowaniem, SEO, marketingiem internetowym
  • język angielski
  • znajomość HTML, CSS

Oferujemy:

  • Szkolenia w zakresie SEO, pozycjonowania, marketingu internetowego, social mediów.
  • Szkolenie z zakresu obsługi narzędzi copywriterskich
  • Pracujesz tak jak chcesz –  w biurze lub w domu.
  • Pracujesz ile chcesz – sam decydujesz, ile tekstów przygotujesz.
  • Rozliczenie na podstawie ilości zaakceptowanych tekstów miesięczne lub co umówioną ilość tekstów

Zgłoszenie:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: biuro@rockseo.pl.

Do zgłoszenia prosimy dołączyć:

  • CV
  • linki do artykułów lub blogów
  • krótki (Około 1 strony A4 ) autorski tekst na dowolny temat.

CV musi zawierać dopisek: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).”