Wtyczki WordPress, które pomogą rozwinąć bloga z pomocą Facebooka

Facebook to ogromna baza potencjalnych czytelników bloga. Jest największą na świecie platformą społecznościową z ponad 1 miliardem aktywnych użytkowników. W tym artykule opiszemy najlepsze wtyczki do WordPressa które pomogą Ci rozwinąć bloga i zwiększyć na nim ruch z wykorzystaniem Facebooka. Chcesz rozwinąć bloga z pomocą Facebooka? Sprawdź jakie wtyczki Ci w tym pomogą.

1. Shared Counts – sposób by rozwinąć bloga z pomocą Facebooka

Shared Counts jest jedną z najlepszych wtyczek do mediów społecznościowych dla WordPressa. Umożliwia łatwe dodawanie przycisków udostępniania postów WordPressa, w tym także przycisku udostępniania na Facebooku.

Jest wysoce zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności. Wtyczka posiada wiele wbudowanych stylów przycisków, więc bez problemu dopasujesz ich wygląd do Twojej strony. Możesz dla nich wybrać miejsce wyświetlania. Wtyczka umożliwia także dodawanie przycisków do niestandardowych typów postów.

2. Custom Facebook Feed – wtyczka, która pomoże Ci rozwinąć bloga za pomocą Facebooka

rozwinąć bloga z pomocą Facebooka

Custom Facebook Feed umożliwia wyświetlanie postów z Twojego Facebooka na stronie internetowej WordPressa. Wtyczka jest responsywna, przyjazna dla SEO i posiada wiele opcji konfiguracji. Obsługuje nawet wiele kanałów z różnych profili Facebooka. Można je wyświetlić w dowolnym miejscu na swojej stronie internetowej za pomocą shortcoda.

Wtyczka jest zoptymalizowana pod kątem szybkości i oferuje zmianę stylu wyświetlanych postów z poziomu obszaru administracyjnego WordPressa.

3. Pixel Cat – Facebook Pixel – inna wtyczka, która będzie pomocna by rozwinąć bloga z pomocą Facebooka

Wtyczka Pixel Cat Facebook Pixel pozwala na dodanie piksela Facebooka do Twojej strony WordPress. Piksel zapisuje informacje o użytkownikach Facebooka odwiedzających Twoją stronę internetową. Dzięki temu możesz  dowiedzieć się, jakie działania podejmują odbiorcy w Twojej witrynie, oraz dotrzeć do osób, na których Ci zależy.

4. Facebook Reviews – również dobra alternatywa kiedy chcesz rozwinąć bloga z pomocą Facebooka

rozwinąć bloga z pomocą Facebooka

Wtyczka umożliwia wyświetlanie recenzji/opinii użytkowników Facebooka na stronie internetowej. Są one wyświetlane za pomocą łatwego w użyciu widżetu.

5. Facebook Widget – chcesz rozwinąć bloga z pomocą Facebooka? Ta wtyczka będzie Ci pomocna

Wtyczka, która umożliwi Ci bardzo prosty i atrakcyjny sposób wyświetlania widżetu  z odnośnikiem do Twojej strony na Facebooku w pasku bocznym.

Jest niezwykle łatwa w użyciu. Ponadto wyposażona jest w shortcod, którego można użyć do wyświetlania facebookowego pola „Lubię to” w dowolnym miejscu na swojej stronie internetowej.

6. Nextend Social Connect – a może logowanie do podstron by rozwinąć bloga za pomocą Facebooka?

rozwinąć bloga z pomocą Facebooka

Nextend Social Connect wtyczka ta umożliwia użytkownikom zarejestrowanie się i zalogowanie się na Twojej stronie internetowej przy użyciu ich profili społecznościowych. Obsługuje logowanie za pomocą Facebooka, Google i Twittera.

Działa bezproblemowo z domyślnymi formularzami logowania i rejestracji WordPressa, dzięki czemu użytkownicy mają możliwość korzystania z Facebooka jako domyślnej metody rejestracji.

7. AccessPress Facebook Auto Post – ta wtyczka również może Ci się przydać w sytuacji kiedy będziesz chciał rozwinąć bloga z pomocą Facebooka

AccessPress Facebook Auto Post umożliwia automatyczne udostępnianie nowych artykułów na stronie lub na Facebooku. Po aktywacji będziesz musiał połączyć się z Twoim profilem i autoryzować Twoją stronę internetową.

Umożliwia wybór treści, którymi chcesz się podzielić: postami, stronami i niestandardowymi typami postów. Możesz nawet wyłączyć udostępnianie pojedynczego elementu przed jego publikacją.

8. A może by rozwinąć bloga z pomocą Facebooka z udziałem wtyczki WP Embed Facebook?

rozwinąć bloga z pomocą Facebooka

Wtyczka WP Embed Facebook ułatwia osadzanie wydarzeń, stron, profili i filmów z facebooka na stronie internetowej WordPressa.

Możesz go również użyć do dodania przycisku „Lubię to”  lub „Udostępnij”. Wtyczka generuje shortcody, możesz ich użyć do osadzania różnych elementów w dowolnym miejscu na Twojej stronie.

Mamy nadzieję, że nasza lista pomoże Ci osiągnąć sukces i rozbudować bloga o przydatne funkcje. Pamiętaj, że gdybyś miał pytania, zawsze możesz się zwrócić do nas o pomoc! Profesjonalnie zajmiemy się nie tylko Twoim blogiem, ale też całą stroną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *