9 wtyczek do mediów społecznościowych dla WordPressa (2019)

Szukasz najlepszej wtyczki obsługującej media społecznościowe dla swojej witryny WordPress? Istnieje tak wiele wtyczek, że wybór może stać się przytłaczający dla osób początkujących. Dziś pokażemy Ci kilka najlepszych wtyczek do mediów społecznościowych dla WordPressa.

Na co zwrócić uwagę wybierając wtyczkę Social Media do WordPressa?

Głównym problemem większości wtyczek tego typu jest wydajność. Ponieważ muszą one ładować dodatkowe arkusze stylów i skrypty, często spowalniają one działanie Twojej witryny.

Musisz znaleźć równowagę między funkcjami i wydajnością witryny WordPress. Pamiętaj, że wtyczka do obsługi mediów społecznościowych z wieloma funkcjami może stać się mniej użyteczna, jeśli spowalnia Twoją witrynę i wpływa na komfort użytkowania.

Następnie musisz zdecydować, które portale społecznościowe będą bardziej widoczne na Twojej stronie. Ich mniejsza liczba może zmniejszyć bałagan i zapewnić lepsze wrażenia użytkowania.

Wiele wtyczek mediów społecznościowych umożliwia wyświetlanie ikon społecznościowych na pasku bocznym, poniżej artykułu, przed artykułem i tak dalej. Pomyśl, jak będziesz chciał je wyświetlić na swojej stronie i sprawdź, czy wtyczka obsługuje tę opcję.

Spójrzmy teraz na niektóre z najlepszych wtyczek do mediów społecznościowych dla WordPressa.

1. Shared Counts

najlepszych wtyczek do mediów społecznościowych dla WordPressa

 

Shared Counts to szybka i łatwa w użyciu wtyczka. Obsługuje ograniczoną liczbę najpopularniejszych sieci społecznościowych: Facebook, Twitter, Google Moja Firma, Stumbleupon, Pinterest, Yummly i LinkedIn.

Wtyczka posiada wiele wbudowanych stylów przycisków, dla których możesz wybrać miejsce wyświetlania. Możesz także je dodać do niestandardowych typów postów.

Wtyczka będzie pokazywać liczbę twoich interakcji społecznościowych dla każdego portalu. Możesz także ustawić wyświetlanie całkowitej liczby udziałów we wszystkich sieciach.

2. Sassy Social Share

najlepszych wtyczek do mediów społecznościowych dla WordPressa

Sassy Social Share to łatwy w użyciu plugin do mediów społecznościowych dla WordPressa z mnóstwem opcji. Obsługuje wiele różnych serwisów społecznościowych. Za jego pomocą możesz dodawać przyciski w treści postów, a także pływające menu społecznościowe.

Jeśli chodzi o style ikon, wtyczka ma trzy podstawowe style: przyciski zaokrąglone, kwadratowe lub prostokątne. Możesz ustawić opcje pozycjonowania w ustawieniach wtyczki zarówno dla standardowych, jak i ruchomych pasków powiadomień.

3. AddtoAny

najlepszych wtyczek do mediów społecznościowych dla WordPressa

AddtoAny jest narzędziem społecznościowym dostępnym również jako wtyczka WordPressa. Oferuje wiele platform mediów społecznościowych, pływające i standardowe przyciski społecznościowe oraz uniwersalne menu udostępniania.

Może pokazywać liczbę akcji społecznościowych bez tworzenia konta i oferuje integrację z Google Analytics. AddtoAny ma mniejszy wpływ na wydajność w porównaniu z innymi podobnymi narzędziami, które oferują globalne przyciski udostępniania społeczności.

4. WordPress to Buffer

najlepszych wtyczek do mediów społecznościowych dla WordPressa

Buffer to popularne narzędzie mediów społecznościowych, które pozwala zaplanować swoje posty na Facebooku, Twitterze, LinkedIn itp. Wtyczka umożliwia automatyczne dodawanie nowych postów do konta Buffer, tak aby były one udostępniane w profilach mediów społecznościowych.

5. Simple Social Icons

najlepszych wtyczek do mediów społecznościowych dla WordPressa

Jak nazwa wskazuje, Simple Social Icons wyświetla ikony mediów społecznościowych w widżecie na pasku bocznym. Możesz wybrać ich kolory, a następnie wprowadzić adresy URL kont społecznościowych, do których mają prowadzić przyciski.

Obsługuje ograniczoną liczbę platform mediów społecznościowych obejmujących wszystkie najważniejsze i popularne usługi. Jest bardzo łatwa w użyciu i ma minimalny wpływ na wydajność.

6. Social Icons Widget od WPZoom

najlepszych wtyczek do mediów społecznościowych dla WordPressa

Social Icons Widget umożliwia łatwe dodawanie ikon mediów społecznościowych do paska bocznego WordPressa. Oferuje trzy style ikon: zaokrąglone, okrągłe i kwadratowe. Jeśli chcesz, możesz także użyć niestandardowych kolorów ikon.

Po aktywacji musisz zastąpić domyślne adresy URL własnymi profilami w mediach społecznościowych.

7. WordPress Social Login

najlepszych wtyczek do mediów społecznościowych dla WordPressa

WordPress Social Login pozwala Twoim czytelnikom i klientom zarejestrować się przy użyciu istniejących identyfikatorów kont społecznościowych, eliminując potrzebę wypełniania formularzy rejestracyjnych oraz zapamiętywania nazw użytkowników i haseł.

Umożliwia również importowanie listy kontaktów użytkowników z Google Gmail, Facebook, Windows Live i LinkedIn.

Wtyczka daje absolutną kontrolę nad dostępem użytkowników do Twojej strony internetowej i zawiera listę reguł i ograniczeń, które możesz skonfigurować.

8. Instagram Feed

najlepszych wtyczek do mediów społecznościowych dla WordPressa

Chcesz wyświetlić swoje zdjęcia z Instagrama w WordPressie? Instagram Feed pozwala pięknie wyeksponować Twoje najnowsze zdjęcia w WordPress.

Musisz wygenerować token dostępu Instagram. Następnie użyj wygenerowanych shortcod-ów, aby wyświetlić kanał w dowolnym miejscu witryny, także w postach, stronach lub widżetach paska bocznego.

9. Better Click to Tweet

najlepszych wtyczek do mediów społecznościowych dla WordPressa

Być może widziałeś niestandardowe pola cytatów na wielu popularnych blogach, które pozwalają użytkownikom łatwo udostępniać cytat na Twitterze. Better Click to Tweet pozwala na dodanie podobnego pola do postów WordPressa.

Podsumowując, mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszą wtyczkę do mediów społecznościowych dla Twojej strony WordPress.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *